Baterie łazienkowe – jakie baterie wybrać do umywalki?

lazienka3
Baterie łazienkowe dostępne są w na rynku w bardzo szerokim zakresie. Obecnie kupić możemy inteligentne, bezdotykowe baterie umywalkowe, ale i klasyczne jednouchwytowe bądź dwuuchwytowe. Znacząca staje się również forma montażu takiej armatury oraz dodatkowe funkcje, dzięki którym korzystanie z wody będzie ekonomiczne i ekologiczne. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie baterie łazienkowe będą idealne do Twojej łazienki, zachęcamy do przeczytania artykułu.

Ekologiczne baterie umywalkowe

Bateria umywalkowa, którą planujemy zamontować w łazience, powinna spełniać kilka podstawowych standardów, dzięki których korzystanie z umywalki będzie łatwe, ale i ekologiczne. Nadmierne zużycie wody generuje bowiem bardzo duże koszty. Warto więc wybrać taką baterie łazienkową, dzięki której znacząco zmniejszymy ilość wody oraz jej temperaturę. Taką możliwość dają baterie łazienkowe z termostatem, który automatycznie reguluje temperaturę wody. Obniża to ryzyko poparzenia się, ale również sprawia, że gorąca woda zużywana jest w mniejszej ilości. Skutkiem tego jest oszczędzanie nadmiernego wydatku. Bardzo ekonomiczne są baterie łazienkowe jednouchwytowe, które posiadają w środku mieszacz wody. Dzięki niemu łatwiej jest ustawić pożądaną temperaturę wody. Takie baterie oferuje między innymi kludi. Jest to jeden z najbardziej profesjonalnych producentów armatury łazienkowej. Produkty kludi posiada już wiele osób.
Baterie z dwoma kurkami, które niegdyś były popularne, odchodzą na bok. Ustawienie odpowiedniej temperatury strumienia, w ich przypadku, było trudne i wiązało się z utratą bardzo dużej ilości wody. Musiała ona bowiem ciągle spływać, aby można było wyczuć jej temperaturę.

Wygląd baterii łazienkowej

Nie tylko ekonomiczne aspekty mają wpływ na wybór baterii łazienkowej. Równie ważny jest ich wygląd i odpowiednia prezencja. Baterie umywalkowe powinny bowiem dobrze komponować się z całym wystrojem wnętrza łazienki. Koniecznym jest dobranie podobnego koloru, który posiada pozostała armatura łazienkowa w pomieszczeniu. Aby wybór był prostszy, polecamy produkty firmy kludi. Producent ten posiada bardzo szeroki asortyment baterii łazienkowych, w tym baterii umywalkowych i wannowych. Co ważne baterie kludi produkowane są w różnych kolorach oraz kształtach.

Recommended For You

About the Author: konskowola.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *