Ile lamp w salonie?

A4BDE80154

Salon jest pomieszczeniem w którym przyjmuje się gości. Często pełni on także funkcję pokoju gościnnego dla nich, jest też miejscem na relaks dla całej rodziny, gdzie jest sporo miejsca i można wspólnie oglądać filmy, bawić się czy grać w różne gry. W zależności od jego wielkości potrzebuje on innego oświetlenia.

Kinkiety czy wiszące?

Wybierając oświetlenie do salonu należy się zastanowić czy wybiera się kinkiety czy lampy wiszące. Z reguły te drugie dają więcej światła, więc na spory salon wystarczy jedna lampa. Za to kinkietów potrzeba więcej. Wybór zależy od ilości miejsca oraz od indywidualnych upodobań, nie bez znaczenia jest też wystrój, bo kinkiety nie pasują wszędzie.

Lampa stojąca

Lampa stojąca przyda się w każdym salonie. Może to być większa lampa, albo niewielka lampka stojąca w kącie na stoliku. Pozwala ona na stworzenie intymnej atmosfery, a na dodatek kiedy ogląda się film czy czyta książkę nie potrzeba mieć zapalonych wszystkich świateł. Taka lampa to bardzo wygodne rozwiązanie i warto ją kupić. Również lampy wiszące do pokoju dziecięcego to ciekawe pomysł na doświetlenie pomieszczenia.

Recommended For You

About the Author: konskowola.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *