Męskie feromony – jak naturalnie zwiększyć ich ilość w swoim organizmie?

perfumy4W tym artykule wyjaśnimy, czym są męskie feromony i co możesz zrobić, by naturalnie zwiększyć ich ilość w swoim organizmie. A czy w ogóle wiesz, że Twój zapach ma znaczenie dla kobiet?

Czym są feromony?
Feromony to sygnały chemiczne, które są wydzielane z naszych ciał. Męskie feromony przyciągają seksualnie samicę, a feromony kobiety przyciągają samca. Pierwszorzędnym feromonem samicy jest kopulina, a męski pierwotny feromon to androstenon.
Jak naturalnie zwiększyć ilość męskich feromonów?

Choć brzmi to nieco dziwnie, to będziesz mieć więcej męskich feromonów jeśli zaczniesz rzadziej się kąpać. W ten sposób bowiem zachowujesz te naturalne feromony na ciele. Innym sposobem jest – więcej aktywności fizycznej. Niezależnie od tego, czy jest mglisty poranek czy słoneczny wieczór – wyjdź na zewnątrz i ćwicz! Podnosisz poziom testosteronu podczas ćwiczeń, więc pamiętaj, aby uderzyć w siłownię lub szlaki, bowiem z tak podniesioną ilością męskich feromonów na pewno będzie Ci tam dużo łatwiej kogoś poznać.

Również dbanie o zapewnienie sobie wystarczającej ilości snu każdej nocy jest dobre na męskie feromony, choć jak wszyscy wiemy dość trudne dla nas wszystkich, ponieważ jesteśmy każdego dnia rozchwytywaniu w wielu różnych kierunkach i często nie jesteśmy wystarczająco zdyscyplinowani, aby utrzymać odpowiednio długi sen jako najwyższy priorytet. Sen jest ważny nie tylko ze względu na zdrowie – pamiętaj także iż produkcja testosteronu może zwolnić, gdy nie zapewniasz sobie wystarczająco dużo odpoczynku. Do tego najlepiej, jedz pokarmy zawierające cynk, jak:

  • gotowane ostrygi
  • wołowina
  • jagnięcina
  • prażone nasiona dyni

Włączenie ich do diety pomaga zwiększyć poziom feromonów. Są również smaczne i zdrowe.

Recommended For You

About the Author: konskowola.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *