Wczasy odchudzające – rodzinny wyjazd po kondycję

push-ups-888024_1920

Jeżeli w twojej rodzinie są osoby z nadwagą i często wspólnie jeździcie na wakacje, wczasy odchudzające to opcja dla was. Możecie na nich połączyć przyjemne – rodzinny odpoczynek z pożytecznym – zrzuceniem kilku kilogramów.

Razem po zdrowie

Prawidłowa waga to jedna z oznak dobrego zdrowia. Jeżeli mamy nadwagę, grożą nam poważne komplikacje zdrowotne. Im więcej osób w rodzinie musi nosić dodatkowe kilogramy, tym trudniej zmotywować się do pozbycia się ich. Jeżeli jednak jesteście zgraną paczką, która każde wakacje spędza wspólnie, wczasy odchudzające to rozwiązanie, jakiego szukacie. Nie tylko spędzicie wspólnie czas, ale będziecie się również wzajemnie motywować do uzyskania jak najlepszych rezultatów w odchudzaniu.

Wczasy odchudzające – czy działają?

Z pewnością zastanawiacie się, czy na takim turnusie uda się wam schudnąć i jaki wynik uzyskacie. Wszystko zależy od was i waszego zaangażowania. Wczasy odchudzające to nie zwykły wakacyjny wyjazd. Jesteście na nim pod opieką trenerów i dietetyka, którzy czuwają nad prawidłowym przebiegiem odchudzania. No to ile schudniecie? Liczby nie kłamią, statystyczny uczestnik wczasów odchudzających traci w ciągu tygodnia 3 kilogramy. Są jednak i tacy, którzy zrzucili nawet 5 czy 7 kilogramów. Dodatkowo, proces ten trwa. Jeżeli chcesz schudnąć, to po powrocie z wakacji nie wrócisz do starych nawyków. Będziesz pilnował siebie i swojej rodziny, by nie było efektu jojo. A zrobisz to dzięki wiedzy, jaką nabyłeś na obozie. Nie tylko wiesz, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia, ale również co jeść, by być najedzonym i jednocześnie nie przytyć.

Recommended For You

About the Author: konskowola.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *